O nas


Działamy na rynku metali już od 1990 roku. Niezależnie od gospodarczych zawirowań dwóch ostatnich dekad zawsze służyliśmy Klientom swoją wiedzą, doświadczeniem i partnerskim podejściem. Przez 25 lat dostarczyliśmy swoim kontrahentom niezliczoną ilość najwyższej jakości materiałów (metale nieżelazne, żelazostopy, odczynniki chemiczne, śrubki i zabezpieczenia do kół samochodowych). Wśród naszych Klientów są dziś huty, odlewnie i galwanizernie, ale także cały szereg mniejszych firm. Szczycimy się bowiem tym, że nasza oferta skierowana jest do wszystkich, nie tylko do branżowych potentatów.

ZK Company to także zespół wykwalifikowanych doradców, którzy zapewniają profesjonalną obsługę i indywidualne podejście od samego początku współpracy. Dzięki temu możemy zaoferować naszym Klientom elastyczne formy płatności, optymalną strategię, a dla Klientów stałych – atrakcyjne rabaty. Z nami Ci się po prostu… opłaca.Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i chciałbyś dowiedzieć się więcej lub złożyć zamówienie...

Napisz do nas!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości służymy pomocą o każdej porze. Jesteśmy otwarci na dialog i negocjacje.

Na Państwa zapytania odpowiemy najszybciej jak to możliwe. Pozostajemy także w stałej dyspozycji telefonicznej.